.
Select Page

Udeležba POdjetnikov PRIhodnosti na državnem tekmovanju POPRI

 

V torek, 4.4.2023, so se učenci podjetniškega krožka pod imenom BreSo udeležili državnega tekmovanja v preverjanju podjetniških idej. Od regionalnega izbora so svoj izdelek in podjetniški model še izboljšali ter napredovali tudi v »pitchu«, kjer so se predstavili strogi podjetniški komisiji.

Učenci so se odlično odrezali, za dosego najvišjih treh mest v naslednjem letu pa se tudi dobro ogreli. Pridobili smo veliko novega znanja, dragocene izkušnje in se še bolj zavedali, da so tudi vsebine podjetništva nekaj, kar učence kljub mladosti že zelo zanimajo. Aktivno razmišljamo, kako jih bomo predstavili tudi drugim učencem na šoli.

Več informacij o dogodku lahko dobite tu:  državno tekmovanje POPRI

Podjetniška ekipa Breso z mentorico Lidijo Pečjak Zgonc

 

(Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost