.
Select Page
Učenci OŠ Brezovica sodelujejo na šahovskih tekmovanjih tudi kadar niso organizirana v okviru šole. Tokrat je vidno uvrstitev dosegel učenec 2. razreda Val Vodnik, ki je med 118 tekmovalci dosegel odlično 6. mesto.

Za zmagovalcem je zaostal le pol točke in si deli 2.-6. mesto še s 4 igralci, ki so vsi zbrali 6 točk iz 7 partij, a je uradno šesti po dodatnem kriteriju. Dodati je treba, da sta za njim zaostala tako lanski kot letošnji državni prvak do 8 let in številni drugi, ki so eno ali dve leti starejši od Vala.
Vrstni red: 1. Vičič Mark 6,5 točke
                2. Olenik Čampa Rudi 6 točk
                3. Javornik Nik   6 toičk
                4. Colev Ivor       6 točk
                5. Kovač Mak     6 točk
                6. Vodnik Val      6 točk

Čestitamo.

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost