.
Select Page

Prednovoletni čas je čas za druženje, ki ga lahko popestrimo z ustvarjanjem. Navdih za tematsko druženje je vedno rezultat naših prostočasnih interesov. Lansko leto smo šivale, oblikovale glino, letos smo se odločile, da  izdelamo naravno kozmetiko. Na prvi delavnici smo naredile hranilno kremo za obraz, mazilo iz ognjiča in bezga, mazilo proti prehladu iz žajblja in materine dušice ter mazilo iz brina in rožmarina.

Tokrat smo se odločile, da izdelamo nekaj, kar bomo lahko namenile za novoletna darila. Tako so nastali trije različni balzami za ustnice: balzam z medom, balzam s karitejevim maslom in balzam, ki smo ga obarvale z naravnim barvilom za prikupnejši izgled. In ker je pred nami zimski čas, smo izdelale še kremo za roke, ki so pozimi izpostavljene mrazu.

Ana Novak Velkavrh

(Skupno 318 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost