.
Select Page

VOŠČILNICE ZA STAROSTNIKE PO SLOVENIJI 

kot vsako leto, tudi letos gospa Ana Petrič, direktorica doma ostarelih NG, organizira dobrodelno akcijo “MALA POZORNOST ZA VELIKO VESELJE”. V sklopu te akcije je cilj zbrati 22.000 voščilnic s posvetilom in z njim obdariti starostnike po Sloveniji. 
Kot šola smo se odločili, da tudi letos prispevamo in izdelamo voščilnice. Učenci razredne stopnje jih izdelujejo v sklopu likovnega pouka. Starejši učenci, starši vabljeni, da voščilnico izdelate doma in jo do izteka akcije prinesete v šolo. Voščilnica naj vsebuje tudi posvetilo in ne potrebuje kuverte. 
Akcija je že v teku in se konča 5.12.2022. 

Hvala vsem, ki boste z voščilnicami starostnikom polepšali praznike širom po Sloveniji. 

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost