.
Select Page

20 zlatih bralcev je letos na naši šoli, ki so v vseh devetih letih osvojilo  bralno značko in odpotovali na težko pričakovani nagradni izlet v Benetke, ki sta ga finančno podprli Občina Brezovica in OŠ Brezovica, starši pa so primaknili 10 evrov.

Bralni zmagovalci Ema Ogrinc, Anže Puc, Luka Bagislar, Nik Podboj, Polona Marinko, Andraž Remškar, Gašper Marinko, Jerca Modic, Dorijan Kolar, Jan Gnamuš, Klara Majer, Dušan Janković, Darko Janković, Anže Žibert Bah, Nik Ćuruvija, Neža Čop, Domen Skornšek, Tim Štrukelj, Teja Novak in Jon Fridl Jarc so v dobri družbi preživeli nepozaben dan.

Benetke se na srečo pogrezajo počasi in pričakujejo nove in nove generacije turistov – tudi ljubiteljev dobrih knjig. Saj veste – branje se vedno splača!

Mentorici Polona Raušl in Zdenka Ivančič

 

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost